•  

     

    KAÁN KÁROLY ORSZÁGOS TERMÉSZETISMERETI VERSENY MEGYEI DÖNTŐJE

  • A Kaán Károly Országos Természetismereti Verseny Somogy megyei döntőjében Geiger Balázs 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára Czakler Vivien volt. Gratulálunk a szép eredményhez!

  •  

     

    CSUPOR LÁSZLÓ VII. DÉL-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS FAFÚVÓS VERSENY 2020

  • A Kaposváron megrendezett Csupor László VII. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós versenyt 2020-ban a vírushelyzet miatt online bonyolították le. Ezen a nagyszabású versenyen zeneiskolánk fuvola tanszakos növendéke, Konc-Gáll Anna az 1. korcsoportban 2. helyezést ért el. Felkészítő tanárai Weisz-Márkus Kata és Péterdi Gabriella, zongorakísérő Konc-Gállné Gass Emese. Gratulálunk a szép eredményhez!

  •  

     

    BENDEGÚZ TANULMÁNYI VERSENY 

     

    Matematikából ezüst minősítést kapott:

    2. osztály: Katona Eszter, Nagy Dávid János, Szabó Martin, Bónay Enikő

    3.osztály: Konc-Gáll Anna, Nagy Ramóna

    4.osztály: Katona Fanni

    Környezetismeretből arany minősítést kapott:

    2.osztály: Katona Eszter

    Környezetismeretből ezüst minősítést kapott:

    3. osztály: Tomka Lujza

    Anyanyelvből arany minősítést kapott:

    4.osztály: Katona Fanni

    Anyanyelvből ezüst minősítést kapott:

    3.osztály: Konc-Gáll Anna

  •  

    I. KÁRPÁT MEDENCEI FÖLDRAJZ-TÖRTÉNELEM VERSENY 

    5 ország 40 csapata közül az ezüst érmet akik elhozták: Dobos Petra, Geiger Balázs, Kiss Félix és Nagy Rebeka (6. osztály).

    Felkészítő tanárok: Czakler Vivien, Vigh Magdolna

  •  

    FELSŐ TAGOZATOS VERSMONDÓ VERSENY

    5 - 6. osztály:

    • 1. helyezett Dobos Petra 6. o.
    • 2. helyezett Stágl Sebestyén 5/A o.
    • 3. helyezett Kovács Brigitta 5/A o. és Nagy Rebeka Mercédesz 6. o.

    7 - 8. osztály:

    • 1. helyezett Feledy Lea 7. o.
    • 2. helyezett Szabó Szirka 8. o.
    • 3. helyezett Huszár Ádám és Szuntheimer Júlia 7. o.
  •  

     

    I. TÉLI TANULÓSZOBÁS TEREMFOCI BAJNOKSÁG 2019

  •  

     

    II. RÁKÓCZI FERENC EMLÉKVERSENY -en

    az 5. helyezést szerezték meg végzős tanulóink: Szabó Szirka, Skálát Júlia, Kovács Barbara és Korcz Csenge.

    Felkészítő tanár Kisfonai Ágnes

  •  

     

    ÖRÖKSÉGÜNK - SOMOGYORSZÁG KINCSE

  • A megyecímer adományozásának 522. évfordulója alkalmából egy héten át tartó programsorozattal ünnepelt a Somogy Megyei Közgyűlés. A balatonszárszói Költészet Napi Versmondó-verseny Örökségünk - Somogyország Kincse kitüntetésben részesült, amit Szabó Zoltánné Gelencsér Ilona intézményvezető vett át.

  •  

     

    X. JÁTSSZUNK EGYÜTT!

  •  

     

    KIS MESEMONDÓK VERSENYE

     

  • A balatonföldvári Kis mesemondók versenyen Bónay Enikő 2. osztályos és Hegedüs Panna 3. osztályos diákjaink arany oklevelet szereztek.

  •  

     

    XVIII. SISTRUM ZENEI VERSENY

     

  • Szombathelyen a XVIII. Sistrum Zenei Versenyen Katona Fanni 4. osztályos diákunk hegedűjátékával ezüst oklevelet szerzett.

    Felkészítő tanára: Kósiné Koczkás Magdolna

  •  

     

    ZENEISKOLÁK MAGYAR KORTÁRSZENEI VETÉLKEDŐJE 2018

  • További kellemes böngészést kíván az intézmény vezetése.