• Szombathelyen a XVIII. Sistrum Zenei Versenyen Katona Fanni 4. osztályos diákunk hegedűjátékával ezüst oklevelet szerzett.

    Felkészítő tanára: Kósiné Koczkás Magdolna

  • A balatonföldvári Kis mesemondók versenyen Bónay Enikő 2. osztályos és Hegedüs Panna 3. osztályos diákjaink arany oklevelet szereztek.

  • A NABE helyi csoportja az idén 10. alkalommal rendezte meg nagy sikerű "Játsszunk együtt!" vetélkedőjét. A jó hangulatú küzdelemben az iskolánkat képviselő Komponállók csapat az első helyezést szerezte meg!

  • A megyecímer adományozásának 522. évfordulója alkalmából egy héten át tartó programsorozattal ünnepelt a Somogy Megyei Közgyűlés. A balatonszárszói Költészet Napi Versmondó-verseny Örökségünk - Somogyország Kincse kitüntetésben részesült, amit Szabó Zoltánné Gelencsér Ilona intézményvezető vett át.

  •  

    II. Rákóczi Ferenc emlékversenyen

    az 5. helyezést szerezték meg végzős tanulóink: Szabó Szirka, Skálát Júlia, Kovács Barbara és Korcz Csenge.

    Felkészítő tanár Kisfonai Ágnes

  •  

    Felső tagozatos versmondó verseny

    5 - 6. osztály:

    • 1. helyezett Dobos Petra 6. o.
    • 2. helyezett Stágl Sebestyén 5/A o.
    • 3. helyezett Kovács Brigitta 5/A o. és Nagy Rebeka Mercédesz 6. o.

     

    7 - 8. osztály:

    • 1. helyezett Feledy Lea 7. o.
    • 2. helyezett Szabó Szirka 8. o.
    • 3. helyezett Huszár Ádám és Szuntheimer Júlia 7. o.
  •  

    I. Kárpát medencei földrajz-történelem verseny

    5 ország 40 csapata közül az ezüst érmet akik elhozták: Dobos Petra, Geiger Balázs, Kiss Félix és Nagy Rebeka (6. osztály).

    Felkészítő tanárok: Czakler Vivien, Vigh Magdolna

  •  

    Bendegúz tanulmányi verseny

     

    Matematikából ezüst minősítést kapott:

    2. osztály: Katona Eszter, Nagy Dávid János, Szabó Martin, Bónay Enikő

    3.osztály: Konc-Gáll Anna, Nagy Ramóna

    4.osztály: Katona Fanni

     

    Környezetismeretből arany minősítést kapott:

    2.osztály: Katona Eszter

     

    Környezetismeretből ezüst minősítést kapott:

    3. osztály: Tomka Lujza

     

    Anyanyelvből arany minősítést kapott:

    4.osztály: Katona Fanni

     

    Anyanyelvből ezüst minősítést kapott:

    3.osztály: Konc-Gáll Anna