• Tanáraink

  •  

    Pedagógus neve

    Magasabb vezető/vezető

    beosztás

    Tanított tantárgyak és osztályok

    Egyéb feladatok

    Szabó Zoltánné Gelencsér Ilona

    intézményvezető

    sajátos nevelési igényű tanulók,

     

    Dankházi Bence

    intézményvezető-helyettes

    fizika, biológia, természetismeret

     

    Konc-Gálné Gass Emese

    zenetanár

    zongora

    áttanít Balatonföldvárra

    4 óra

    Márkus Kata

     

    zenetanár

    fuvola, furulya

    áttanít Balatonszemesre

    15óra

    Hartenstein Dániel

    zenetanár

    furulya, rézfúvós

    áttanít Balatonföldvárra

    8 óra

    Apali Szabó

    Marianna

    tagintézmény-vezető

    magyar, matematika, környezetismeret

    osztályfőnök 4. o

    Reichert Tünde

    tanító

    magyar, matematika, környezetismeret, rajz, technika, testnevelés, ének

    osztályfőnök 3. o

    Szekér Klára

    tanító

    magyar, matematika, környezetismeret, rajz, technika, testnevelés, ének

    osztályfőnök 4. o

    Közalkalmazotti tanácstag

    Élő Emilia

    tanító

     

    magyar, matematika, ének, testnevelés, rajz, technika, környezetismeret

    osztályfőnök 1. o

    Mikulcza Gáborné

    tanító

    magyar, matematika, környezetismeret, ének, rajz, technika, testnevelés,

    osztályfőnök 2. o alsós munkaközösség-vezető

    Resli Réka

     

    tanító

    napközis feladatok,

     

    helyettesítés

    Csehi Andrea

    tanító

    erkölcstan,

    DÖK vezető,

    napközis feladatok

    Mikulcza Gábor

     

    tanár

    testnevelés

    osztályfőnök 7. o.

    Czakler Vivien

    tanár

    angol nyelv, földrajz,

    természetismeret,

    osztályfőnök 8. o.

    Karsai Ödön

    tanár

    technika

    Közalkalmazotti Tanács elnöke

    napközis feladatok

    Vígh Magdolna

    tanár

    történelem, német

    osztályfőnök 5. o. felsős munkaközösség-vezető

    Horváth Erzsébet

     

    tanár

    matematika

    napközis feladatok

     

    tanár

    magyar nyelv és irodalom,

    tánc és dráma

     

    napközis feladatok

    Babócsay Károly

    tanár

    kémia

    napközis feladatok

    Vinkler Laura

    tanár

    ének, szolfézs

    osztályfőnök 6. o.

    áttanít Balatonföldvárra éneket 6 óra

    Kisfonai Ágnes

    tanár

    történelem-ének

    napközis feladatok

    Fritz Éva

     

    tanár

    könyvtáros

    ifjúságvédelmi felelős

    Nagy Judit

     

    gyógypedagógus

    habilitációs foglalkozások,

    napközis feladatok Közalkalmazotti tanácstag

    Lőrincz Attiláné

    tanító

    magyar, matematika, környezetismeret, ének, technika, testnevelés, erkölcstan

    osztályfőnök 3. o

    Schwab Ibolya

    tanító

    magyar, matematika, környezetismeret, ének, informatika, erkölcstan, testnevelés

    osztályfőnök 1. o

    Lőrincz Ágota

    tanító

    magyar, rajz,

    osztályfőnök 2. o.

    napközis feladatok

    Goózné Győrffi Barbara

    tanító

    matematika, környezetismeret, erkölcstan

    napközis feladatok

    Nyírő Noémi

    tanító

     

    napközis feladatok

    Letöltés