• Tanáraink

  •  

    Pedagógus neve

    Magasabb vezető/vezető

    beosztás

    Tanított tantárgyak és osztályok

    Egyéb feladatok

    Szabó Zoltánné Gelencsér Ilona

    intézményvezető

    sajátos nevelési igényű tanulók,

     

    Dankházi Bence

    intézményvezető-helyettes

    fizika, biológia

     

    Konc-Gálné Gass Emese

    zenetanár

    zongora

    áttanít Balatonföldvárra

    4 óra

    Weisz-Márkus Kata

    zenetanár

    fuvola,

    áttanít Balatonszemesre

    15óra

    Hartenstein Dániel

    zenetanár

    furulya, rézfúvós

    áttanít Balatonföldvárra

    8 óra

    Apali-Szabó

    Marianna

    tagintézmény-vezető

    magyar, matematika, környezetismeret

    osztályfőnök

    Reichert Tünde

    tanító

    magyar, matematika, környezetismeret, rajz, technika, testnevelés, ének

    osztályfőnök 4. o

    Resli Réka

    tanító

    magyar, matematika, környezetismeret, rajz, technika, testnevelés, ének, német

    osztályfőnök 1. o

     

    Élő Emilia

    tanító

    magyar, matematika, ének, testnevelés, rajz, technika, környezetismeret

    osztályfőnök 2. o

    Mikulcza Gáborné

    tanító

    magyar, matematika, környezetismeret, ének, rajz, technika, testnevelés,

    osztályfőnök 3. o alsós munkaközösség-vezető

    Csehi Andrea

    tanító

    erkölcstan, tánc és dráma

    DÖK vezető,

    napközis feladatok

    Mikulcza Gábor

    tanár

    testnevelés, kézilabda szakkör

    osztályfőnök 8. o.

    Czakler Vivien

    tanár

    angol nyelv, földrajz,

    természetismeret,

    osztályfőnök 5. o.

    Karsai Ödön

    tanár

    technika

    Közalkalmazotti Tanács elnöke

    napközis feladatok

    Vígh Magdolna

    tanár

    történelem, német

    osztályfőnök 6. o. felsős munkaközösség-vezető

    Horváth Erzsébet

    tanár

    matematika

     

     Horváth-Vaskó Gábor

    tanár

    magyar nyelv és irodalom, informatika

     

    Babócsay Károly

    tanár

    kémia

    napközis feladatok

    Vinkler Laura

    tanár

    ének, szolfézs, erkölcstan

    osztályfőnök 7. o.

    Kisfonai Ágnes

    tanár

    történelem, ének

    napközis feladatok

    Fritz Éva

    tanár

    könyvtáros

    ifjúságvédelmi felelős

    Nagy Judit

    gyógypedagógus

    habilitációs foglalkozások,

    napközis feladatok Közalkalmazotti tanácstag

    Lőrincz Attiláné

    tanító

    magyar, matematika, környezetismeret, ének, technika, informatika, erkölcstan

    osztályfőnök 

    Schwab Ibolya

    tanító

    magyar, matematika, környezetismeret, ének, informatika, erkölcstan, testnevelés

    osztályfőnök 

    Budáné Lőrincz Ágota

    tanító

    magyar, rajz,

    osztályfőnök 

    napközis feladatok

    Goózné Győrffi Barbara

    tanító

    matematika, környezetismeret, erkölcstan

    napközis feladatok

    Balla Tünde

    tanító

     testnevelés

    napközis feladatok

     

    Letöltés

  • További kellemes böngészést kíván az intézmény vezetése.